Pod názvom Keraky sa skrýva slovenská rodinná značka, ktorá sa venuje výrobe smallest2-300x121keramických kytíc. Keramike sa venujeme od útleho detstva, postupne sme si prešli výrobou rôznych produktov na domáce a dekoračné účely, ktoré zdobili náš interiér a exteriér, no neskôr nám vzkrslo, že keramické kytice sú krásnym darom, ktorý nezvädne.

Každé ročné obdobie je jedinečné a taktiež aj dôvody obdarovania. Tomu prispôsobujeme aj naše keramické kytice.

Rovnako, v našom porfóliu nájdete každú sezónu niečo navyše:) Či už vianočné dekorácie alebo ozdoby.

Keraky kladie dôraz na ručnú prácu vyrobenú na Slovensku. Každý jeden výrobok je originál, ktorý sa nedá okopírovať a vyrobiť rovnako ako pred tým. Preto je každá naša kytica jedinečná a nenapodobiteľná. Je v nich naše srdce a najmä, vyrábame ich s úsmevom:-)

PreČo práve my?

Pretože sme presvedčení, že kvet je najpôvabnejším a najkrajším darom, ktorý v sebe ukrýva jedinečný cit a okamih dokáže zmeniť na večnosť, vytvárame pre vás nevädnúce emócie v podobe keramických kytíc. Každý jeden kvet je ručne vyrobený nenapodobiteľný unikát. Tieto atypické kytice vytvárajú podmanivý dekór každého interiéru a sú darom, ktorý trvá.

Keďže však vieme, že váš vkus, tak ako vaše emócie, je osobitý, keramickú kyticu vieme prispôsobiť vašim predstavám. Vyhovieme vašim požiadavkám a radi vám kyticu vytvoríme na mieru, naaranžujeme do konkrétnej vázy, priestoru, či zladíme s vašim príbytkom.

Fantázii medze nekladieme. V našom portfóliu v súčasnosti nájdete aj ručne robené adventné vence a svietniky. Tieto originálne kusy nádherne oživia a dekorujú váš interiér, ktorý si tiež môže vyžadovať doladenie. Preto aj v tomto prípade vítame vaše požiadavky týkajúce sa farieb, veľkosti a vzhľadu. Príďte nás navštíviť do našej predajne na Mramorovej 1 a vaše želania s nami prekonzultujte.